• /
  • Будівельні металоконструкції

Будівельні металоконструкції в Україні: виготовлення на замовлення, монтаж, проектування

Реалізовані об'єктиМожливості завода | Відео презентація | Презентація

Виробництво і монтаж будівельних металоконструкцій в Україні є одним з найпопулярніших напрямків діяльності металообробної промисловості на сьогоднішній день. Саме їм МК СКСМ приділяє значну увагу. Компанія спеціалізується на виготовленні та монтажі будівельних металоконструкцій для будівництва цивільних об'єктів на основі індивідуальних проектів і серійних конструкцій. Серед основних видів будівельних металоконструкцій, що випускаються заводом, можна виділити каркаси будівель будь-якого призначення: ферми перекриття, колони, ригелі, комунікації, прогони, покрівлі, навіси, купольні конструкції.

Останні об'єкти

Металоконструкції паркінгу на вулиці Римарській в м. Харків

Замовник: ТОВ «Спецбудмонтаж-Україна»
Термін виконання: 2019

Металоконструкції ЖК «Ключ» в м. Харків

Замовник: ІБК «Авантаж»
Термін виконання: 2016

Металоконструкції ЖК «Фаворит» в м. Харків

Замовник: ІБК «Авантаж»
Термін виконання: 2016

Металоконструкції будівлі ТРЦ "Магелан" в м. Харків

Замовник: ПП «АЛГОЛ-2003»
Термін виконання: 2011

МК СКСМ надає послуги з виготовлення та монтажу будівельних металоконструкцій в масштабі від однієї сходинки до купола діаметром 30 м. Це дає заводу можливість реалізувати будь-який проект замовника, незалежно від складності. Саме тому будівельні металоконструкції активно використовуються при будівництві торгових центрів, житлових будинків, офісних будівель і складів.

Підприємство має всі необхідні сертифікати якості, у тому числі на виробництво балок перекриття, панелей та елементів огороджувальних конструкцій, балконів та дахів.

Вартість будівельних металоконструкцій варіюється в залежності від складності та технологічності проекту, від металопрокату та виду лакофарбового покриття. Маючи широку географію замовників, МК СКСМ здійснює доставку та монтаж будівельних конструкцій по об'єктах на теріторії України та інших держав.

Замовники
next
last