Можливості завода МК СКСМ

Зі зростанням попиту на будівництво попит на металоконструкції збільшився. Однак компанія МК СКСМ розробила нові стратегії підприємства, основною метою яких є надання замовнику унікальних продуктів, що відповідають заданим параметрам і вимогам клієнта. Розширюючи можливості компанії, ми надали вітчизняним і зарубіжним замовникам широкий спектр послуг, тим самим закріплюючи за собою особливе місце на ринку металоконструкцій.

Сервіс, який відрізняє компанію від конкурентів - це виробництво і проектування нестандартного обладнання. Працюючи за принципом несерійного виробництва, ми відштовхуємося від індивідуальних рішень замовників, та в результаті отримуємо унікальні в своєму роді конструкції.

Виробничі потужності компанії дозволяють працювати над створенням металоконструкцій для транспортних магістралей, мостів і шляхопроводів, які широко використовуються в таких сферах, як промислова, хімічна та нафтохімічна, газова, аграрна та нафтова. Компанія також виробляє вежі різного призначення, до яких відносяться телевізійні вежі, вежі стільникового зв'язку і вежі ліній електропередач.

Також компанія виконує монтаж будівель і споруд, встановлює конвеєри різного призначення, монтує газоочисні фільтри для металургійної та енергетичної промисловості, а також надає інжинірингові послуги.

Конструкції компанії МК СКСМ використовуються при зведенні будівель будь-якого призначення: багатоквартирних житлових будинків, торгово-розважальних центрів, промислових будівель.

Отримати детальну інформацію можна за телефоном та електронною поштою, що вказані в розділі «Контакти».

Замовники
next
last