• /
  • Нестандартні металоконструкції

Нестандартні металоконструкції в Україні: виготовлення на замовлення, монтаж, проектування

Реалізовані об'єктиМожливості завода | Відео презентація | Презентація

З розвитком будівельної галузі, і як наслідок, ускладненням архітектурних рішень промислових, комерційних і житлових об'єктів, все частіше виникає необхідність використання нестандартних металоконструкцій для їх зведення. Зазвичай, їх використання в будівництві обумовлено як технологічними, так і чисто естетичними факторами. На сьогоднішній день не так багато підприємств можуть запропонувати послуги з виготовлення та монтажу нестандартних металоконструкцій в Україні, тому попит значно перевищує пропозицію.

МК СКСМ – один з небагатьох заводів нестандартних металоконструкцій, що пропонує широкий асортимент обладнання та будівельних конструкцій від бункера розвантаження до вібраційних охолоджувачів.

Останні об'єкти

Бункера продукту, грохота і ванни сепараторів Полтавський гірничо…

Замовник: ПрАТ «Полтавський ГЗК»
Термін виконання: 2017

Фільтри Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат СМД-1 у м. Го…

Замовник: ПрАТ «АвтоКрАз», ТОВ «НВП «Дніпроенергосталь»
Термін виконання: 2018

Північний гірничо-збагачувальний комбінат у м. Кривий Ріг

Замовник: ТОВ «Спецбудмонтаж-Україна»
Термін виконання: 2012

Охолоджувачі для печей ДСП ЗАТ «КНПЕМЗ» в м. Калуга

Замовник: ТОВ «Промкомплект»
Термін виконання: 2011

Крім будівництва, на багатьох підприємствах є попит на унікальне, нестандартне обладнання, металоконструкції складної форми або нетехнологічні конструкції. В процесі виробництва і монтажу нестандартних металоконструкцій ключовим моментом є індивідуальний підхід до кожного проекту і використання унікальних технологій і матеріалів. Саме тому металопрокат підбирається виходячи з потреб замовника. Продукція проходить контроль якості на всіх етапах виробництва - від виробництва до монтажу нестандартних металоконструкцій.

Замовники
next
last