• /
  • Промислові металоконструкції

Промислові металоконструкції в Україні: виготовлення на замовлення, монтаж, проектування

Реалізовані об'єктиМожливості завода | Відео презентація | Презентація

Компанія МК СКСМ здійснює виробництво і монтаж промислових металоконструкцій в Україні і за кордоном для досить широкого кола замовників. До них відносяться представники будівельно-монтажних, металургійних, машинобудівних підприємств, а також підприємств паливно-енергетичного комплексу.

Останні об'єкти

Металоконструкції комплексу фільтрації та зберігання залізорудног…

Замовник: ПрАТ «Полтавський ГЗК»
Термін виконання: 2019

Металоконструкції чану для загусника з відвідним конусом і опорні…

Замовник: ТОВ "БМЗ "Прогрес"
Термін виконання: 2018

Додаткові технологічні тракти СМД-1, СМД-2 Полтавський гірничо-зб…

Замовник: ПрАТ «Полтавський ГЗК»
Термін виконання: 2017

Єристівський гірничо-збагачувальний комбінат у м. Горішні Плавні

Замовник: ТОВ «Спецбудмонтаж-Україна»
Термін виконання: 2012

Промислові металоконструкції використовуються для внутрішнього наповнення будівель, наприклад, для підвісних і підкранових балок, опор і опорних частин технологічного обладнання. Крім того, виготовлення і монтаж промислових металоконструкцій займає небагато часу, що значно скорочує терміни будівництва.

Промислові металоконструкції відрізняються високим ступенем надійності і тривалим терміном служби. Крім того, їх легко транспортувати, що дозволяє співпрацювати з підприємствами по всій території України. При виробництві і монтажі промислових металоконструкцій збірні деталі піддаються різним випробуванням і проходять контроль якості на всіх етапах виробництва.

Завод МК СКСМ має сертифікат системи менеджменту якості ISO 9001-2001. Масштаби промислових металоконструкцій, виготовлення та монтаж яких здійснюється - від огородження будівельного майданчика до багатоповерхових виробничих будівель.

Замовники
next
last