• /
  • Виробництво металоконструкцій

Компанія МК СКСМ з виготовлення металоконструкцій

Изготовление металлических конструкций под заказПромислові, будівельні та нестандартні споруди є основою для зведення будівель. Компанія «МК СКСМ» спеціалізується на нелінійному виготовленні металоконструкцій, каркасів, балок, ферм, перекриттів, колон. Така продукція користується великим попитом в будівельно-монтажній, металургійній, машинобудівній, паливно-енергетичній галузях, а також при будівництві цивільних об'єктів з унікальним архітектурним рішенням.

Застосування індивідуального підходу до кожного замовлення, використання сучасних технологій виробництва і, як наслідок, висока якість продукції дозволили заводу успішно виконувати замовлення для таких великих українських і зарубіжних компаній, як «Український науково-технічний центр металургійної промисловості «Енергосталь», ТЦ «Метро», концерн «Malteurop» та ін.

Застосування у виробництві нового прокату
Важливим показником нашого підходу до виготовлення металоконструкцій є те, що на заводі використовується тільки новий металопрокат. Довіряючи нам виробництво надскладних металоконструкцій, клієнт отримує виріб з високими показниками стійкості до деформації і довговічністю. 

 

Сертифікована система управління якістю
У роботі з нашими клієнтами ми спираємося на систему менеджменту якості ISO 9001, яка передбачає дотримання високих вимог до контролю кінцевих характеристик продукції.

Визнаючи переваги співпраці з нашим заводом, забезпечуючи нам високу довіру, наші клієнти і партнери забезпечують стабільний портфель замовлень на розробку комплексних рішень для промислових, будівельних і нестандартних конструкцій.

Замовники
next
last